шприц црвено bodyworks за ЈАМАХА YZFR1 2007 2008 R1 обтекател поставува YZF R1 YZF1000 YZF 1000 07 08 маска колекции

шприц црвено bodyworks за ЈАМАХА YZFR1 2007 2008 R1 обтекател поставува YZF R1 YZF1000 YZF 1000 07 08 маска колекции

-84 %

DEN 11040.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина: 50cm
Име На Модел: YZFR1 2007 2008 D6EC
Објектот Ширина: 55cm
Motobike Направи: Јамаха
Објектот Должина: 85cm
Материјал Тип: Вбризгување на ABS пластика
Објектот Тежина: 9kg
Бренд Име: MidDale
Модел: YZF-R1
Година: 2007 година 2008 година
боја: исто како на сликата покажува

Најдобрите понуди во категоријата