YOTAT 5 Бои Remanufactured 364 глава за печатење на HP Photosmart C5324 D5468 D5463 печатач главата за HP364

YOTAT 5 Бои Remanufactured 364 глава за печатење на HP Photosmart C5324 D5468 D5463 печатач главата за HP364

-88 %

DEN 650.40

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
боја: C,M,Други,Y,K
Број На Модел На: 364 глава за печатење
Компатибилен Бренд: HP Inkjet
Бренд Име: YOTAT
Кертриџ за Статус: Празен
Функција: Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Обоени: Yes
Модел Бр.: 364 глава за печатење
квалитет: одделение А
Сертификат: SGS ISO9001 ISO14001
боја: Б.К/Y/C/M/PBK

Најдобрите понуди во категоријата