Висок квалитет 2 парчиња SPST Dual Копчето Зелената Светилка Брод Рокер Switch 6 Игли AC 250V/15A 125V 20A

Висок квалитет 2 парчиња SPST Dual Копчето Зелената Светилка Брод Рокер Switch 6 Игли AC 250V/15A 125V 20A

-67 %

DEN 101.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Бренд Име: AIRLGEE
сертификација: CQC,CCC
Тип На Прекинувач: Рокер Префрлате
Број На Модел На: KCD8-212N
Карактеристики: spst

Најдобрите понуди во категоријата