Бесплатен Превозот ВИСТИНСКИ Leadshine 86HS85 2 Фаза NEMA 34 Хибрид Stepper Мотор со 6 Н. м 4.9 должина 118 mm вратило 12.7 mm

Бесплатен Превозот ВИСТИНСКИ Leadshine 86HS85 2 Фаза NEMA 34 Хибрид Stepper Мотор со 6 Н. м 4.9 должина 118 mm вратило

-86 %

DEN 3076.80

Ново

Това е достапна

сертификација: ROHS,CCC,CE,ISO,УЛ
Тип: Хибрид
Одржување На Вртежен Момент: 6 м Н.
Фаза: 2
Број На Модел На: 86HS85
Бренд Име: Svit SensoPlan од Trumsense
Чекор Агол(степени): 1.8
Тековната / Фаза: 4.9 На
Големината На Рамката: nema 34
вратило тип: Еден
Должина: 118 mm
Број на Води: 8
Номинална Струја: 4.9 На
Тежина: 3.8 kg

Најдобрите понуди во категоријата