K000065300 Лаптоп Плоча за Toshiba Qosmio F50 LA-4161P JSKAA L68

K000065300 Лаптоп Плоча за Toshiba Qosmio F50 LA-4161P JSKAA L68

DEN 1589.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KEFU
Тип Socket: чашката p
Примена: Лаптоп
Чипсет: Intel G45
Пристаништа: USB 2.0,Ethernet,VGA
Објектот Состојба: Користи
Меморија Тип: DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Број На Модел На: F50
Чипсет Производител: Intel
Форма Фактор: Мини-ITX
Графичка Картичка Тип: Интегрирани
Меморија Банка: 2 DDR2 DIMM
Максимална Ram Капацитет: 4 GB
Почетен Датум: 2010
Пакет: Yes
Хард Диск Интерфејс: SATA
FSB / ХТ: 1066M
Тип на ПРОЦЕСОР: Intel
Меморија канал: Двојно
Состојба: Одлични
Форма Фактор: лаптоп плоча
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
Производи Статус: Акции, Кои Се Користат
Графичка Картичка Тип: Не-Интегрирана
Поддржува Прикаже Излез: Yes
Повеќе Графички Картички: Не е поддржано

Најдобрите понуди во категоријата