15062714 ,10 јарди 1 ширина 25мм Многу убаво sunflowers Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени Коса додатоци Материјал

15062714 ,10 јарди 1 ширина 25мм Многу убаво sunflowers Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени Коса

-56 %

DEN 93.60

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Бренд Име: OOOT BAORJCT
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Ткаенина Тип: Grosgrain
Ширина: 1
Стил: Единствен Лик
Број На Модел На: 15062714
Шема: Цртан филм
is_customized: Yes
боја: погледни го слика

Најдобрите понуди во категоријата