Сина уметничко Лизгање Фустан Елегантен Нов Бренд Конкуренција Мраз, уметничко Лизгање Фустани За Жени DR3509

Сина уметничко Лизгање Фустан Елегантен Нов Бренд Конкуренција Мраз, уметничко Лизгање Фустани За Жени DR3509

-90 %

DEN 5640.00

Ново

Това е достапна

Танц Тип: Ballroom
Пол: Жените
Бренд Име: кристал обичај
Материјал: Spandex
Број На Модел На: DR3509
is_customized: Yes
Карактеристики: Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло: Кина
боја: како фото
Материјал: Spandex и решетката
Стил: уметничко лизгање фустан
Перформанси Носат Тип: Мраз, уметничко лизгање фустан
Возрасна Група: Возрасни
Тип На Објект: конкуренцијата уметничко лизгање облека
Име на производ: Игри со авијација фустан

Најдобрите понуди во категоријата