М4 М4*4 M4x4 М4*5 M4x5 М4*6 M4x6 Месинг Тенка Главата Полу-Тубуларна Преку Преку Дупка PCB Одбор Поставата Отворот Помине Шупливи Занитвам

М4 М4*4 M4x4 М4*5 M4x5 М4*6 M4x6 Месинг Тенка Главата Полу-Тубуларна Преку Преку Дупка PCB Одбор Поставата Отворот

-100 %

DEN 161.52

Ново

Това е достапна

матични должина: 100Pcs M4x4, 100Pcs M4x5, 100Pcs M4x6
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: М4*4 / М4*5 / М4*6
is_customized: Yes
Спецификација: M4

Најдобрите понуди во категоријата