30 x 30ml dropper шише, килибар стаклено шише dropper, кафеаво стакло сад за етерични масла, e течност, pharm употреба

30 x 30ml dropper шише, килибар стаклено шише dropper, кафеаво стакло сад за етерични масла, e течност, pharm употреба

-90 %

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: GDT780
Големина: 30 ml, 1 oz, 30 cc
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Капацитет: 30 мл, 1 мл, 30 cc
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата