15pcs-- Селтик Јазол Шарм Јазол Приврзоци Antiqued Сребрен Тон Двојно Двострано 15 x 15 mm

15pcs-- Селтик Јазол Шарм Јазол Приврзоци Antiqued Сребрен Тон Двојно Двострано 15 x 15 mm

-69 %

DEN 70.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: pj87
Бренд Име: NUMBERFIVE
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Приврзоци Тип: Круг
Пол: Унисекс

Најдобрите понуди во категоријата