1.8 M Малина Пи Нула W Мини HDMI да HDMI Кабел Адаптер Машки да Машки HDMI 1080P Конвертор за Малина Пи Нула 1.3 DVD HDTV

1.8 M Малина Пи Нула W Мини HDMI да HDMI Кабел Адаптер Машки да Машки HDMI 1080P Конвертор за Малина Пи Нула 1.3 DVD

DEN 71.28

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 180cm
боја: Црна
Тип: Кабел Адаптер
Број На Модел На: мини hdmi да hdmi
Производи Статус: Акции
Бренд Име: SHCHV
Пакет: No
Име: Мини HDMI Машки да HDMI Машки Адаптер
Должина: 1.8 M

Најдобрите понуди во категоријата