300pcs/многу Чип СМД Отпорник 0603 5% 430K 470K 510K 560K 620K ohm

300pcs/многу Чип СМД Отпорник 0603 5% 430K 470K 510K 560K 620K ohm

DEN 24.00

Ново

Това е достапна

Отпорот: 430K 300pcs, 470K 300pcs, 510K 300pcs, 560K 300pcs, 620K 300pcs
Тип: Чип Фиксна Отпорник
Температурата На Работа: A
Температурата Коефициент: A
Пакет Тип: Surface Mount
Номинална моќност: A
is_customized: Yes
Технологија: Керамички Состав
боја: Црна
Бренд Име: YUNYIDA
Отпор Толеранција: 5%
Состојба: Нови
Број На Модел На: 0603 470K
Отпорот: 470K

Најдобрите понуди во категоријата