10pcs/многу 63mm Посочи Приврзоци Кристално Јасно Призми Лустерот Делови Осветлување Додатоци Партија Дома Декорација

10pcs/многу 63mm Посочи Приврзоци Кристално Јасно Призми Лустерот Делови Осветлување Додатоци Партија Дома Декорација

-80 %

DEN 333.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лустерот Кристално
Дијаметар: 63MM
Должина: 63mm
Висина: 63MM
Ширина: 20mm
Број На Модел На: призма-капка-63
is_customized: yes
Призмата големина: 63MM
боја: Транспарентен боја

Најдобрите понуди во категоријата