100pcs/многу 682XZZ 2.5x6x2.6 минијатурни челик топката лежишта 682X shieled длабоко ритам топката имајќи 2.5*6*2.6 мм

100pcs/многу 682XZZ 2.5x6x2.6 минијатурни челик топката лежишта 682X shieled длабоко ритам топката имајќи 2.5*6*2.6

DEN 744.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: WINSHAFT
Материјал: Челик
Големина: 2.5*6*2.6 mm
Број На Модел На: 682XZZ

Најдобрите понуди во категоријата