За HF-100 Дигитални Сила Мерач Push Pull Мерач 100N HF100 батеријата

За HF-100 Дигитални Сила Мерач Push Pull Мерач 100N HF100 батеријата

-82 %

DEN 500.40

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Тип: NI-МЗ
Бренд Име: Ciboper Моќ
Напон: 3.6V
Големина: 100*29*29mm
Номиналниот Капацитет: 2000mAh
Тежина: 235g
Број На Модел На: HF-100
Примена: Медицински
Компоненти: NI-МЗ
боја: Сина
Големина: 100*29*29mm
Тежина: 235g
Напон: 3.6 v
Пакување: Кафеава кутија
Рок на плаќање: Т/T WesternUnion
Сертификат: CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата: 2000mAh

Најдобрите понуди во категоријата