YJZT 15.2*10.1 CM Golden Retriever Стилски Класичен Мотор Автомобил Декоративни Додатоци Симпатична Животно Налепници C6-1220

YJZT 15.2*10.1 CM Golden Retriever Стилски Класичен Мотор Автомобил Декоративни Додатоци Симпатична Животно Налепници

-19 %

DEN 40.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
Име На Модел: C6-1220
Модел: Animal Моделот
Бренд Име: YJZT
категорија: Налепници
Вид На Налепница: Автомобил Тело
Налепница Сместување: прозорецот
Објектот Дијаметар: 0cm
Објектот Ширина: 15.2cm
Тип: Лепак Налепница
дизајн: Цртан филм
Објектот Висина: 10.1cm
is_customized: Yes
Објектот Должина: 0cm
Материјал Тип: Винил
боја: Црна/Sliver
Налепници: автомобил налепница

Најдобрите понуди во категоријата