4 100ml Универзална Премиум Печатач Рефил да се замени за Брат мастило Шишиња за Брат Универзална Четири Боја на мастило

4 100ml Универзална Премиум Печатач Рефил да се замени за Брат мастило Шишиња за Брат Универзална Четири Боја на мастило

-88 %

DEN 791.76

Ново

Това е достапна

Тип: мастило рефил кит
Бренд Име: HISAINT
Број На Модел На: за Брат Универзална Четири Боја на мастило
Компатибилен Бренд: Брат
боја: Црна, Сина, Жолта, Црвена
опрема тип: инк-џет печатари
тип на мастило: мастило рефил кит
за употреба на: за Брат Универзална Четири Боја на мастило
сертификација: ISO9001
јачина: секоја боја 100ml
Рок На Траење: 24 месеци
Земја на потекло: направен во Zhuhai, Провинцијата Guangdong, Кина

Најдобрите понуди во категоријата