20Pcs Природна Боја Круг Топката Дрво Spacer Монистра Накит Diy Наоди 20mm(3/4)

20Pcs Природна Боја Круг Топката Дрво Spacer Монистра Накит Diy Наоди 20mm(3/4)

-80 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Тежина: 80g
Надворешниот Дијаметар: 20mm
Материјал: Дрво
Број На Модел На: N2056
Објектот Форма: Тркалезна Форма
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата