Врвен квалитет на среброто позлатен змија прстен личност кул изненадување роденден накит фабрика цена

Врвен квалитет на среброто позлатен змија прстен личност кул изненадување роденден накит фабрика цена

-67 %

DEN 32.88

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Прстени
Прстени Тип: Свадба Поставува
Стил: Тренди
Пол: Жените
Поставување Тип: Никој
Материјал: Никој
Повод: Партија
Обликотшема: Животните
Број На Модел На: AR034
Метали Тип: сребро позлатен
Бренд Име: ANGELTEARS
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата