5pcs/многу Driverless Dimmable ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 20W 30W 50W 100w 200w AC220V водоотпорен IP65 црна отворено осветлување бесплатен превозот

5pcs/многу Driverless Dimmable ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 20W 30W 50W 100w 200w AC220V водоотпорен IP65 црна отворено

DEN 3360.00

Ново

Това е достапна

Wattage: 20w, 30w, 50w, 100w, 150w, 200w
Поддршка Dimmer: Yes
Тип На Објект: LED Светилки
Бренд Име: HANGYUE
Зрак Агол(°): 120°
Должина: 0.28m
LED Чип Бренд: Epistar
Просечен Живот (часот): 50000
База Тип: Оптоварување
Обликот: Бар
Напон: 85-265v/220v
LED Чип Модел: 3W Висока Моќност
сертификација: CE,RoHS
Моќ Толеранција: 1%
Прозрачна Флукс: 2000 Lumens & Над
Број на LED Чип: 1 buc
Температура На Боја: Природата Бела(3500-5500K)
Повод: Спална соба
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
is_customized: Yes
Dimmable: Yes

Најдобрите понуди во категоријата