300pcs/многу Чип СМД Отпорник 0603 5% 430R 470R 510R 560R 620R ohm

300pcs/многу Чип СМД Отпорник 0603 5% 430R 470R 510R 560R 620R ohm

DEN 24.00

Ново

Това е достапна

Отпорот: 430R 300pcs, 470R 300pcs, 510R 300pcs, 560R 300pcs, 620R 300pcs
Тип: Чип Фиксна Отпорник
Температурата На Работа: A
Температурата Коефициент: A
Пакет Тип: Surface Mount
Број На Модел На: 0603 470R
Номинална моќност: A
is_customized: Yes
Технологија: Керамички Состав
боја: Црна
Бренд Име: YUNYIDA
Отпор Толеранција: 5%
Состојба: Нови
Отпорот: 470R

Најдобрите понуди во категоријата