Мини Електрични Воздушниот Компресор Пумпа MPD-24A DC 12V-6V Moter за Озонската Генератор

Мини Електрични Воздушниот Компресор Пумпа MPD-24A DC 12V-6V Moter за Озонската Генератор

DEN 651.36

Ново

Това е достапна

Тип: Прочистувач На Воздух Делови
Број На Модел На: MPD-24A
mute: No
Извор На Енергија: DC моќност
Конфигурација: Стационарни
Број На Модел На: MPD-24A
Подмачкување Стил: Масло-бесплатно
Тип: Дијафрагмата

Најдобрите понуди во категоријата