10PCS ,Нормално отворен полињата се : Јапонија ORD9215 дијаметар 2.8 mm, должина 16.5 mm стакло оригинални место, Бесплатен Превозот

10PCS ,Нормално отворен полињата се : Јапонија ORD9215 дијаметар 2.8 mm, должина 16.5 mm стакло оригинални место,

-70 %

DEN 216.00

Ново

Това е достапна

Излез: Префрлување Трансдуцерот
Тип: Магнетен Сензор
Материјал: Мешавина
Бренд Име: ZHIPU

Најдобрите понуди во категоријата