10PCS ,руски топло место нормално затворен полињата за : GPS-14B Пластични magnetron магнетни switch нормално затворен, Бесплатен Превозот

10PCS ,руски топло место нормално затворен полињата за : GPS-14B Пластични magnetron магнетни switch нормално затворен,

-70 %

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Излез: Префрлување Трансдуцерот
Тип: Магнетен Сензор
Материјал: Мешавина
Бренд Име: ZHIPU

Најдобрите понуди во категоријата