За Aprilia NA 850 GT/Авторитет, EVT 1200 Caponord Мотоцикл Пред Фендер Вилушка Заштитник Рамка Лизгачот Завртка 6mm S

За Aprilia NA 850 GT/Авторитет, EVT 1200 Caponord Мотоцикл Пред Фендер Вилушка Заштитник Рамка Лизгачот Завртка 6mm

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

боја: црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име: ДИВЈАК
Име На Модел: FP1433502-2
Објектот Ширина: 2.5cm
Motobike Направи: Aprilia
Објектот Должина: 4.5cm
Материјал Тип: CNC 6061 Алуминиум + ПОМ
Објектот Тежина: 0.16kg

Најдобрите понуди во категоријата