Запад Велосипед Велосипед Y-тип Ален Хексадецимален Insider Хексагонални Клуч Spanner Алатка Големина 4/5/6mm Преносни Велосипед Spanner Поправка Алатка за Полнење

Запад Велосипед Велосипед Y-тип Ален Хексадецимален Insider Хексагонални Клуч Spanner Алатка Големина 4/5/6mm Преносни

-2 %

DEN 176.64

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Запад Велосипедизам
Тип: Велосипед Ален Клуч
реден број: YP0719176
моден стил: за 2017 Најновите Пристигнување
превозот време: во 36 часа од завршувањето на плаќање
Карактеристики 1: Велосипедот Ален Клуч Алатка
Велосипед Синџир Намали Алатка Материјал: Алуминиум легура

Најдобрите понуди во категоријата