30PCS NAIERDI Накит Кутија Агол Заштитник Бронза Декоративни Агол Заградата Антички Книга Рамка Додатоци оков за Мебел

30PCS NAIERDI Накит Кутија Агол Заштитник Бронза Декоративни Агол Заградата Антички Книга Рамка Додатоци оков за Мебел

-20 %

DEN 115.20

Ново

Това е достапна

Тип: Агол Загради
Број На Модел На: КАКО-29
Бренд Име: NAIERDI
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Материјал: Железо
Тип: Накит Кутија Агол Заштитник Бронза Декоративни Агол Заградата
боја: бронза
Големина (L x W): 38mm ( од 1,5 инчи )
Количина: 30pcs

Најдобрите понуди во категоријата