ЛЕР подводни базен светлина 18w AC/DC12V IP68 висок квалитет 2yeats гаранција бесплатен превозот

ЛЕР подводни базен светлина 18w AC/DC12V IP68 висок квалитет 2yeats гаранција бесплатен превозот

DEN 2040.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: RGB
Wattage: 18W
Тип На Објект: Подводни Светилки
Бренд Име: IKVVT
Примена: Базен
сертификација: CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво: IP68
Тело Материјал: Алуминиум
Извор На Енергија: AC
Употреба: За итни случаи
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Број На Модел На: 012
Е Светилки Вклучени: Yes
Напон: 12V
Гаранција: 2
Д1: подводни фонтана светла
D2: led езерцето светлина
Д3: ip68 светлина
D4: подводни led светло
D5: подводни led 12v
D6: safe базен
D7: rgb базен басен
D8: подводните предводена подводни светлината
D9: осветлување езерцето
D10: led базен светилка

Најдобрите понуди во категоријата