бесплатен превозот јаглерод тркала 700C 50mm clincher велосипед wheelset powerway R13 центри raod јаглерод тркала 23mm ширина велосипеди тркала тркала

бесплатен превозот јаглерод тркала 700C 50mm clincher велосипед wheelset powerway R13 центри raod јаглерод тркала

-64 %

DEN 10680.00

Ново

Това е достапна

боја: 3K мат, 3K сјајни, прирабници 20 24
По завршувањето: matte
Број На Модел На: c50
Зборуваше Дупка: 24-30H
Големина: 700c
is_customized: Yes
Систем За Сопирање: V Кочница
Тркала Материјал: јаглерод
Применливи Велосипед: Патот Велосипеди
Бренд Име: DAIRS

Најдобрите понуди во категоријата