4 начин AHD HD возење автомобил видео рекордер MDVR следи домаќин фабрика директна продажба NTSC/PAL систем

4 начин AHD HD возење автомобил видео рекордер MDVR следи домаќин фабрика директна продажба NTSC/PAL систем

-90 %

DEN 1992.00

Ново

Това е достапна

Видео излез: 1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс: RS485
Хард диск од Тип Интерфејс: SATA
Аудио Излез: 1CH РКА
Бренд Име: LSZ
Резолуција На Видео: 720P
Хард Диск Големина: 2.5
Број На Модел На: LSZ-A6604H-717-46
Аудио влез: Канал 4
Видео Стандард: NTSC
Двонасочна Аудио: No
Видео Влезен Интерфејс: AV/РКА
Advantage1: фабрика директни
Advantage2: Англиски/руски/други Јазици
Advantage3: техничка поддршка

Најдобрите понуди во категоријата