Америка класичен Гангстерски филм Кум На Логото Snap Keychain Llavero Chaveiro Клуч на Носителот Синџири на Големо И Мало

Америка класичен Гангстерски филм Кум На Логото Snap Keychain Llavero Chaveiro Клуч на Носителот Синџири на Големо

DEN 54.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Клучни Синџири
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Пол: Унисекс
Бренд Име: guangrong накит
Материјал: Метал
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Плоштад
Метална боја: Црна Позлатен Пиштол
Број На Модел На: keychain
боја: Црна
Пакување: Во Една Opp Вреќа
Раѓањето На Место: Кина
Материјал: Цинк Легура
Големина: 5.6*2.8 cm
Тежина: 30g

Најдобрите понуди во категоријата