Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, Bluetooth слушалките, изградена во литиум батерија, 50mah мал појас за заштита плоча

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, Bluetooth слушалките, изградена во литиум батерија, 50mah мал појас

-48 %

DEN 288.00

Ново

Това е достапна

Батерија: Yes
Пакет: Yes
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На: полимер батерија
Тип: Стандардна Батерија
Бренд Име: yorwats
Функција: Батерија
Напон: 3.7V
Состојба: 100% нови
Количина: 1pcs
Место на Потекло: Кина
Заштита: pcb
Услуга: Продавница гаранција

Најдобрите понуди во категоријата