8153263880/ 8121911700/96181508 Сензор на Температура на Вода За DAEWOO LANOS LEGANZA NUBIRA Espero Kalos Matiz Nexia Rezzo Опел

8153263880/ 8121911700/96181508 Сензор на Температура на Вода За DAEWOO LANOS LEGANZA NUBIRA Espero Kalos Matiz Nexia

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Чувствителност: Нормално
Мерен Опсег: Нормално
Бренд Име: SKTOO
Hysteresis: Нормално
Тип На Сензор: Холцер
линеарна: Нормално
Стил: D
Резолуција: Нормално
Повторливост: Нормално

Најдобрите понуди во категоријата