Нови Пристигне Накит за Мажите Златен Bling Нерѓосувачки Челик Спречување на Синџир Линк Хривнија 16mm8.5

Нови Пристигне Накит за Мажите Златен Bling Нерѓосувачки Челик Спречување на Синџир Линк Хривнија 16mm8.5

-60 %

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: BC122
Затворач Тип: Кутија-со-јазик
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Мажи
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: Судбината Љубов
Функција: Декорација
Големина: 16mm(width); 21.5cm(8.5inches)
Повод: Партијата;Подарок;Танцување;Travel
боја: Злато

Најдобрите понуди во категоријата