15ml Декоративни Apple Дизајн Fimo Глина Етерично Масло Шише Цвет Насликани Стакло Парфем Ампули 10pcs/многу DC691

15ml Декоративни Apple Дизајн Fimo Глина Етерично Масло Шише Цвет Насликани Стакло Парфем Ампули 10pcs/многу DC691

-72 %

DEN 780.00

Ново

Това е достапна

боја: Повеќе
Материјал: Стакло
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Број На Модел На: DC691
Големина: 1ml
Бренд Име: LANYUNER
Тип: Полимер Глина Стаклено Шише Парфем
Капацитет: 15ml
боја: Боја На Цвет Сликарство
Стил: Европски
Функција: Воздухот се Два, шминка Сад, за Нега на Кожата Алатки
Пакет: меур торба, надвор кутија
Големина: bottle height 6cm, total length 27.5cm

Најдобрите понуди во категоријата