XZJJA Преносни Патент Складирање Торба Мулти Функционални Сочинуваат Организатор Козметички Кеси Жени Мажи Секојдневен Патна торбичка Шминка Чанта

XZJJA Преносни Патент Складирање Торба Мулти Функционални Сочинуваат Организатор Козметички Кеси Жени Мажи Секојдневен

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

боја: случаен боја
Тип: Складирање Кеси
Обликот: Плоштад
Бренд Име: XZJJA
Функција: Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Употреба: Патување
Применливи Простор: Гардероба
Број На Модел На: Повеќе џебови за да се класифицираат вашите лични работи
Дебелина: 8.5 жица
Форма: Облека Виси Тип/Виси Тип
Шема: Три-димензионални Тип
Класификација: Vaccum Компресирани Торба
Материјал: Oxford
Капацитет: како слик
Спецификација: AS PIC
Производот: Патна торба за складирање
Големина: 21*16*8cm
Употреба: Мулти Функционални И Козметички Кеси
боја: Гери,розова,портокалова,црвена роза,сина,црвена

Најдобрите понуди во категоријата