Maisto 1:12 Хонда Мотор Играчка, Diecast & ABS CBR600RR Симулација Моторни Автомобил, DIY Модел за Градење Колекции, Детски Играчки, Brinquedos

Maisto 1:12 Хонда Мотор Играчка, Diecast & ABS CBR600RR Симулација Моторни Автомобил, DIY Модел за Градење Колекции,

DEN 529.20

Ново

Това е достапна

Карактеристики: Diecast
Возраст Опсег: > 8 години
Тип: мотоцикл
Предупредување: NO
Број На Модел На: 3259
Материјал: Метал
Бренд Име: Maisto
Скала: 1
Објектот: Maisto 1
Карактеристики: Образовни, Модел, DIY, Мини

Најдобрите понуди во категоријата