2018 Мода Жените Платно Ранци Комбинација Училиште Кеси За Девојки И Момчиња Неврзан Ученик Компјутер Ранец Mochila Rucksack M285

2018 Мода Жените Платно Ранци Комбинација Училиште Кеси За Девојки И Момчиња Неврзан Ученик Компјутер Ранец Mochila

-34 %

DEN 527.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ранци
Број На Модел На: училишни ранци
Внатрешни работи: Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За: Arcuate Рамо, Рака
Бренд Име: Месечината дрво
Се Справи Со/На Рака Тип: Мека Рачка
Надворешноста: Тиња Џеб
Затворање Тип: Патент & Hasp
Пол: Унисекс
Декорација: Никој
Капацитет: 20-35 Литарски
Главен Материјал: Платно
Дожд Маска: No
Шаблон Тип: Крпеница
Стил: Preppy Стил
Обвивка Материјал: Полиестер
Ранци Тип: Softback
Техника: платно ранец
Објектот: ранец/училиште торба/ книга торба/ патна торба
Функција: Секојдневно Ранец/Училиште Ранец/лаптоп ранец
Пол: жените/женски/girls/тинејџерите/момчиња/мажи/men
Ранец Употреба: училиште rucksacks
Употреба: ранци за девојки Mochila
дизајн: комбинација ранец
жените ранец: mochila escolar
Големина: L30*W 13 *H 40(cm)
NO: M285

Најдобрите понуди во категоријата