ZtDpLsd 10Pcs/многу Сува Мелење 6 Инчи 150MM Хартија Собираат Sandpaper Подлога Пескарење Диск Машини за производство на Електрична Мелница за Додатоци

ZtDpLsd 10Pcs/многу Сува Мелење 6 Инчи 150MM Хартија Собираат Sandpaper Подлога Пескарење Диск Машини за производство

-30 %

DEN 89.28

Ново

Това е достапна

Ронки: 40, 60, 80, 100, 120, 150, 180, 240, 320, 400, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 2000
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: Сува Мелење
Тип: Пескарење на хартија
Големина: 6 inches150 MM
Бренд Име: ZtDpLsd

Најдобрите понуди во категоријата