Пиштол Снимање Смешно Лаптоп Decal Налепница за Apple Macbook Decal Про Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен HP Компјутери Кожата Лаптоп Decal

Пиштол Снимање Смешно Лаптоп Decal Налепница за Apple Macbook Decal Про Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен HP Компјутери

-90 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Апликацијата Лаптоп Големина: За Ретината 12 инчен, За Воздух 11 инчен, За Воздух 13 инчи, За Ретината 13 инчи, За Ретината 15 инчен, За Про 13 инчи, За Про 15 инчен, За други 13 инчи, За други 14 инчен, Custom Size, За други 15 инчен
боја: Црна, Бела
Пакет: Yes
Материјал: ПВЦ
Водоотпорен: Yes
Производи Статус: Акции
Бренд Име: Coolism
Број На Модел На: YODS-34
Материјал: Висок Степен на Отстранлив ПВЦ Винил
Функција: Анти-нула / Вода-доказ / Масло-доказ
Достапни Боја: црна или бела
Точка име : DIY Adesivo Pegatina Став Лаптоп
Достапни големина: 11.6 / 12 / 14 / 13.3 / 15.4 / 15.6
Поддршка Уред: За MacBook / HP / Dell / Acer / Леново / Sony ,итн
Производот, вклучувајќи: 1 buc * decal + 1 buc * transfer (филм + 1 buc * DIY Упатство

Најдобрите понуди во категоријата