Висок Квалитет на Аудио Видео AV Кабел 3 РКА ТВ Води за Playstion PS2 За Sony за PS3

Висок Квалитет на Аудио Видео AV Кабел 3 РКА ТВ Води за Playstion PS2 За Sony за PS3

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: xunbeifang
Број На Модел На: Црна
Компатибилен Марка/Модел: SONY
SONY Модел: PlayStation3,PlayStation2
SONY Модел: PlayStation2

Најдобрите понуди во категоријата