Дигитални Гем 0.01 X 500 грам дијамант lcd џеб скала 0.01 g 500g 0.5 кг со осветлување

Дигитални Гем 0.01 X 500 грам дијамант lcd џеб скала 0.01 g 500g 0.5 кг со осветлување

DEN 231.12

Ново

Това е достапна

Напојување: ААА
Точноста: 0.01 g
Дисплеј Тип: LCD
Број На Модел На: a305
Бренд Име: Mitoot
Тип: Џеб Скала
Капацитет: 500g
Номинална Оптоварување: 500g
Место на Потекло: Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата