Одг Шема Прилагодено Туш Завеса Водоотпорен Бања Ткаенина 150x180cm/165x180cm/180x180cm Туш Завеса За Бања

Одг Шема Прилагодено Туш Завеса Водоотпорен Бања Ткаенина 150x180cm/165x180cm/180x180cm Туш Завеса За Бања

-60 %

DEN 543.36

Ново

Това е достапна

Големина: 150x180cm, 165x180cm, 180x180cm
Бренд Име: IBANO
Стил: Европа
Функција: Еко-Пријателски
Шема: Цртан филм
Број На Модел На: Туш Завеси
Материјал: Полиестер
Објектот: водоотпорен туш завеса
Состојба: Нов и висок квалитет
Користи: Бања
боја: Како се покаже слика
Големина: 150x180cm 160x180cm 180x180cm
Количина: 1pc /многу со 12 куките
Шема: Кориснички Туш Завеса
Повод: секојдневниот живот
дизајн: Водоотпорен и удобно
одделение: 5A

Најдобрите понуди во категоријата