10pcs 4.7 Должина Метал Алигатор Клипови Не-изолирани Електрични Тест Крокодил Стеги Тон Сребро.

10pcs 4.7 Должина Метал Алигатор Клипови Не-изолирани Електрични Тест Крокодил Стеги Тон Сребро.

-21 %

DEN 47.04

Ново

Това е достапна

Големина: 120*10*6mm
Изолатор: oter
врска: oter
Материјал: Високо Квалитетен материјал
Должина: 4.7
Бренд Име: Mayitr
Број На Модел На: алигатор клип

Најдобрите понуди во категоријата