Плетење Волнени Одговараат на Есен Пролет Деца Џемпери Поставите Девојки Облека Мода Девојка Облека Pullover Мрачно Џемпер Хип-Хоп Стил 2PC

Плетење Волнени Одговараат на Есен Пролет Деца Џемпери Поставите Девојки Облека Мода Девојка Облека Pullover Мрачно

-40 %

DEN 973.44

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името: Деца
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Стил: Повик
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол: Девојки
Облека Должина: Редовни
Број На Модел На: девојки џемпер
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Шема
Шаблон Тип: Шарени
Бренд Име: SKABENLAM
Затворање Тип: Pullover

Најдобрите понуди во категоријата