Пресврт Врвот Двојно рамената костими за Капење Големи Женски Големи Жени Масти МИЛИМЕТРИ Плус големина XXXL Породилно Еден Pice Костим за капење Dropshipping

Пресврт Врвот Двојно рамената костими за Капење Големи Женски Големи Жени Масти МИЛИМЕТРИ Плус големина XXXL Породилно

-90 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Големина: XL, XXL, XXXL
Бренд Име: SexeMara
Материјал: Lycra,Полиестер
Пол: Жените
Шаблон Тип: Животните
Број На Модел На: VS011
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект: Еден Парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Функција: Пресврт Bandeau
Стил: Двојно рамо Halters
подлога: Притисни до баласт
Поставата: Целосно пред наредени
Големина: XL.XXL.XXXL
Објектот: Плус костим за капење
Боја Стил: Природна Боја
Поддршка Тип: жица за слободни
Со Подлога: Yes

Најдобрите понуди во категоријата