16 инчи 40-60mm Природна Бела Дијагонално Drilled Крстот Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

16 инчи 40-60mm Природна Бела Дијагонално Drilled Крстот Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

DEN 696.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: PAIBO
Бисер Форма: Полу-барок
Пол: Жените
Материјал: бисер
Pendant Големина: Никој
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Синџир Тип: Никој
Метали Тип: Никој
Обликотшема: Крстот
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Број На Модел На: BWS0045
is_customized: Yes
Стил: Класичен
Точка Бр.: BWS0045
Бисер Тип: Природните Слатководни бисери
Објектот Дијаметар: 40-60mm
Надворешниот Дијаметар: 40-60mm

Најдобрите понуди во категоријата