TYRY.HU 10Pcs MultiColor Криво Срце Облик на Силиконски Pendant За DIY Накит Одлуки BPA Free Храна Одделение Бебе Силикони Teether

TYRY.HU 10Pcs MultiColor Криво Срце Облик на Силиконски Pendant За DIY Накит Одлуки BPA Free Храна Одделение Бебе

-42 %

DEN 888.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Форма: Срце Облик
Бренд Име: TYRY.HU
Објектот Тежина: 22g
Број На Модел На: BXY099 Силикони Teether
Материјал: Силикони
Објектот: Криво Срце Облик
Тежина: 22g
Големина: 60*65mm
боја: Бела Црна, Розова Multicolor
Пакување: 25pcs/многу
Материјал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Функција: Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
Возраст Опсег: > 4 месеци
Обликот: Криво Срце Облик
ues: За Бебето Ѓердан или Нараквица Одлуки

Најдобрите понуди во категоријата