Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4, изградена во литиум батерија, 1060mah бонбони тип

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4, изградена во литиум батерија, 1060mah бонбони тип

-48 %

DEN 408.00

Ново

Това е достапна

Батерија: Yes
Пакет: Yes
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На: полимер батерија
Тип: Стандардна Батерија
Бренд Име: yorwats
Функција: Батерија
Напон: 3.7V
Состојба: 100% нови
Количина: 1pcs
Место на Потекло: Кина
Заштита: pcb
Услуга: Продавница гаранција

Најдобрите понуди во категоријата