ANSHILONG 8 Паркинг Сензор Автомобил Возило Обратна Копија Радар Систем за Поддршка на Предни и Задни Приказ на Камерата

ANSHILONG 8 Паркинг Сензор Автомобил Возило Обратна Копија Радар Систем за Поддршка на Предни и Задни Приказ на Камерата

DEN 1103.76

Ново

Това е достапна

OSD Language: Англиски
Име На Модел: ТРЕСКА-PZ600-8
Разговор Опсег: 3 метар
Тип: Видлив
Материјал Тип: Пластични
Бренд Име: ANSHILONG

Најдобрите понуди во категоријата